пятница, 19 октября 2012 г.

Передвиборний PR-фокус регіоналів із продажем земель

Блог | Персональний сайт Анатолія Гриценка.
Регіонали відчули, що із-за тотальної недовіри до влади народ відторгає їхній ринок земель. В усіх без виключення регіонах. Люди бояться, що хлопці із Єнакієвого скуплять задешево ($300 за гектар) усі землі країни.
В штабі ПР це питання «опрацювали» і вирішили: перед 28 жовтня людей треба заспокоїти, а після виборів — проштовхнемо свій «ринок» і скупимо землі без проблем.
Тут же, на випередження, регіонали хутко реєструють законопроект. Автор — Юрій Мірошниченко, представник Президента у Раді. Номер — 11315 від 10 жовтня. Голосувати планують невідкладно, сьогодні ж, 16 жовтня — бо це останнє засідання ВР перед 28 жовтня.
Суть проекту — продаж-купівля земель відбуватимуться тільки після прийняття Закону про обіг земель сільгосппризначення. Це вони так сором’язливо його назвали, аби і в назві не було згадки про ринок земель.
PR-ідея регіоналів — подати народу законопроект 11315 через ЗМІ як нібито мораторій на ринок земель. Бо того хочуть почути люди.
Реальний задум регіоналів — після виборів (не виключаю, що ще й нинішнім складом ВР) тихенько прийняти Закон про обіг земель сільгосппризначення і тим самим дати старт скупівлі земель. Бо того хоче Сім’я і наближені до неї олігархи.
Здесь можно оставить свои комментарии. Выпуск подготовлен плагином wordpress для mishmar.info